דרייב

ברוכים הבאים לדרייב, פודקאסט המכוניות של הפודיום. בועז קורפל, שלומי צרפתי ויואב פולס מדברים על הנושא האהוב עליהם - מכוניות. רכבים חדשים, טכנולוגיה ופיתוחים, גאדג’טים, טיולים מוטוריים ברחבי העולם, פורמולה 1 ותחרויות מוטוריות נוספות ועוד המון נושאים מרתקים. אז יאללה, ללחוץ מעקב, או subscribe, תלוי איפה אתם שומעים אותנו, ולספר לחברות ולחברים. דרייב מבית הפודיום…

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify

Episodes

7 days ago

עיתונאי TheMarker דניאל שמיל חוזר אלינו לפאנל ואנחנו מאושרים. פרק 17 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום עם בועז קורפל, יואב פולס ושלומי צרפתי. השבוע ב-דרייב: (12:40) ממכונאות לטכנאות רכב - בעקבות החוויות של פולס עם המכונית של אשתו, הפאנל שוחח על העולם החדש של טכנאות הרכב.  (26:04) גרינווש - תעשייה הרכב מנסה ללכת לכיוון ״הירוק״ וחסר הפליטות. האם באמת מדובר בטרנד חולף או מהפכה שתעזור לנו לשמור על הכדור?  (41:37) תאונות הדרכים - הקיץ האחרון היה קטלני בכבישים. חברי הפאנל ניסו להבין מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב.  חג שמח! שתהיה לנו שנה טובה ובטוחה! אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב - https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Sep 08, 2022

פרק 16 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום עם בועז קורפל ושלומי צרפתי. השבוע ב-דרייב: (02:53) - אקטואליה: עשרת המכוניות הנרכשות באירופה והדגם החדש של סיטרואן.  (09:24) - מכוניות מנהלים מול מכוניות משפחתיות. מה ההבדל? למי כדאי? ומה עדיף?  (20:40) - פינת הליטוף של שלומי חוזרת! והפעם - דגמי הספורט שכבשו את ליבו של שלומי אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב -https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Aug 25, 2022

פרק 15 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום עם בועז קורפל ושלומי צרפתי. השבוע ב-דרייב: תכנית מיוחדת עם עורך דין תעבורה - גיא ברמן. על משטרת ישראל, בתי המשפט, מצלמות תנועה, אקדחי לייזר, פלאפונים ועוד הרבה עצות וטיפים שחייבים לשמוע.  אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב -https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Aug 11, 2022

פרק 14 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום בשיתוף מימון ישיר עם בועז קורפל, שלומי צרפתי ויואב פולס. השבוע ב-דרייב: (02:36) -  אקטואליה - עומסים בכבישים ואפילו בקיץ, חגיגות 20 שנה לקארספורום, המשבר המחריף בשוק הרכב ופחית רד-בול משמש (09:22) - האינטרנט מלא בהצעות על ״שיפורים״ שיכולים לשדרג לכם את הרכב, אנחנו קוראים להם ״שמן נחשים״. מעבר לסיכון הכספי הנמוך, האם יכולה להיות סכנה בדברים שכאלו?  (17:42) - האם יש סטריאוטיפים מובהקים בין סוג המכונית למי הנהג שבתוכה? עסקנו בשאלה הזו והאם אותו סטריאוטיפ דווקא יכול לסייע לנו על הכביש.  (30:20) - שמוליק מ-מימון ישיר קופץ לנסיעה שלנו ומדבר על חברות ליסינג שמחפשות רכבים בשוק הפרטי.  (40:33) -  איך יודעים שצריך להחליף את הצמיג ברכב? טיפים ועצות חשובות בתוך הפרק.  אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב -https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ הפרק הוקלט באולפני 5live בפ״ת. להאזנה לשאר תכני הרדיו:www.5live.co.il סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Aug 04, 2022

פרק 13 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום בשיתוף מימון ישיר עם בועז קורפל ויואב פולס. השבוע ב-דרייב: (02:55) - אקטואליה - עומסים בכבישים, מודל תשלום עבור איבזור ברכב ואלפא רומיאו טונאלה (12:15) - על מה אתם מסתכלים כשאתם נוהגים? בתוך הפרק תקבלו עצות שיכולות לעזור לכם להיות יותר חכמים על הכביש.  (23:32) - החלפת גלגל במכונית חשמלית זה סיפור לא פשוט. במה זה שונה מרכב רגיל? ואיך בכל זאת עושים את זה?  (31:37) - טלי מ-מימון ישיר מצטרפת אלינו לנסיעה ומדברת על הקשר בין מכוניות לנשים.   אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב -https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ הפרק הוקלט באולפני 5live בפ״ת. להאזנה לשאר תכני הרדיו:www.5live.co.il סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Jul 28, 2022

פרק 12 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום בשיתוף מימון ישיר עם בועז קורפל, שלומי צרפתי ויואב פולס. השבוע ב-דרייב: (02:42) - אקטואליה - פורד ברונקו, כדורגל, מצוקת היבואנים וגט-טקסי שלא הגיעה   (07:52) - מצבר תקול זה דבר שכל משתמש רכב נתקל בו. מה עושים? מה הדרך הכי טובה להתניע? ואיך אפשר להיות מוכנים מראש? תשובות בפרק.   (21:32) - הטרמפיסט לגלקסיה תופס איתנו טרמפ. שחר מ-מימון ישיר והפאנל סקרו את החציון הראשון של שוק הרכב ב-2022.  (29:52) - מארז הסוללות הוא דבר הכרחי למכוניות היברידיות וחשמליות, מה קורה שצריך להחליף אותו? האם הוא עולה כחצי משווי הרכב?  (40:09) - מה עושים כשנתקעים בצד הדרך ולמי פונים? יש ארגונים מדהימים שיכולים לסייע בכל מצב. מי הם ועוד טיפים שיכולות להציל חיים בתוך הפרק.  אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב -https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ הפרק הוקלט באולפני 5live בפ״ת. להאזנה לשאר תכני הרדיו:www.5live.co.il סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Jul 21, 2022

היום שני חברים נוספים מצטרפים אלינו לנסיעה, הרכב מלא. פרק 11 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום בשיתוף מימון ישיר עם בועז קורפל, שלומי צרפתי ויואב פולס. השבוע ב-דרייב: (02:40) - אקטואליה וקצת עצבים - מכוניות חשמליות, זיהום אוויר, סדאן ותרבות נהיגה   (10:58) - דניאל שמיל כתב הרכב של TheMarker הגיע אלינו. דיברנו על אגדת הגודש, מס הנסועה ועוד הרבה.  (36:45) - הטרמפיסט הקבוע חוזר! שחר מ-מימון ישיר תופס איתנו טרמפ ומספר לנו על איך הם יודעים להתאים רכב לבן אדם.  (44:45) - הטובות בסגמנט או Best In Class. מה זה אומר? תקשיבו לפרק ותגלו אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב - https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ הפרק הוקלט באולפני 5live בפ״ת. להאזנה לשאר תכני הרדיו:www.5live.co.il סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Jul 14, 2022

שלומי חזר אלינו, איזה כיף! פרק 10 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום בשיתוף מימון ישיר עם בועז קורפל, שלומי צרפתי ויואב פולס. השבוע ב-דרייב: (03:05) - קצת אקטואליה וחוויות של חברי הפאנל  (13:52) - מכרז הרכב של המדינה - האם שיקולי הכסף גוברים על שיקולי הבטיחות של הנהגים והנוסעים?  (25:15) - פינת הליטוף של שלומי (שם זמני) עושה קאמבק! והפעם - המכונית ששלומי חולם עליה BMW סדרה 3.  (37:34) - מי משלם על עסקת העברת בעלות על רכב? הקונה או המוכר? השאלה הותיקה מגיעה לדיון  אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב - https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Jul 07, 2022

פרק 9 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום בשיתוף מימון ישיר עם בועז קורפל ויואב פולס. השבוע ב-דרייב: (14:10) - איך יודעים אם מכונית טובה? חברי הפאנל שלנו ניסו לענות על השאלה הגדולה הזו (23:38) - מכוניות ותקלות רפאים. מה זה אומר ומה פולס רוצה מאיתנו? התשובות בתוך הפרק (36:40) -  מה עושים כשקיבלת דו״ח תנועה לרכב שלך כשאת/ה לא נהגת בו? קוראים לזה הסבת דו״חות תנועה וזה לא כל כך פשוט. דיברנו על איך מתמודדים עם הנושא הזה  אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב -https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Thursday Jun 30, 2022

פרק 8 של פודקאסט הרכב מבית הפודיום בשיתוף מימון ישיר עם בועז קורפל ויואב פולס. השבוע ב-דרייב: (03:05) - קצת אקטואליה על כמה מכוניות חדשות שהגיעו לישראל בתקופה האחרונה.  (12:08) - חוק ההסדרים בתקציב 2023. אמנם אנחנו בדרך לבחירות (שוב), בכל זאת דיברנו על התוספות החדשות בחוק שעלולות להשפיע בעתיד על הכיס של כולנו.  (26:45) - דו״ח הרלב״ד האחרון חשף נתונים מדאיגים על תאונות שליחים שנסעו ברכבים דו-גלגלים. רועי (צוקי) צוקרמן העורך האחראי של דרייב וקורקינטור מקצועי הצטרף לפאנל ושוחחנו על המצב העגום בכבישי ישראל.    אל תשכחו לעקוב אחרינו בעמודי ״הפודיום״ בכל הרשתות החברתיות. הבלוג של יואב -https://car-pad.co.il/ הפורום של שלומי - https://carsforum.co.il/ סעו לשלום, המפתחות בפנים.

Image

Your Title

This is the description area. You can write an introduction or add anything you want to tell your audience. This can help potential listeners better understand and become interested in your podcast. Think about what will motivate them to hit the play button. What is your podcast about? What makes it unique? This is your chance to introduce your podcast and grab their attention.

Copyright 2022 All rights reserved.